Nejprodávanější
Anketa

Kolikrát jste již kupovali pneumatiky na internetu?
Kategorie
Výrobce
Šířka
Profil
Průměr
Typ
Na eshopu najdete pneumatiky za nejlepší ceny. Vybírat  můžete z nabídky pneumatik pro osobní vozy, dodávky, ale také 4x4 a moto pneumatiky Prodej pneumatik můžete využívat  24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Levné zimní pneu skladem při objednávce do 15:00 hod dodáme do druhého dne. Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku pneumatik, abychom vám mohli nabídnout nejkvalitnější a nejlevnější pneumatiky.Nabídnout vám můžeme například  pneumatiky Barum Brillantis 2, pneu Barum Bravuris 2, Goodyear, Dunlop, Michelin, Hankook, Bridgestone, Pirelli, Sava a mnoho dalších.Příjemný nákup přeje www.pneumatiky-prodej-pneu.cz

Pneumatik-prodej-pneu je internetový pneu eshop, který nabízí nejlevnější a levné pneu všech dostupných značek pro všechna vozidla. Nabízíme prodej pneu i pro luxusní a sportovní vozy. Ideální pneumatika pro váš vůz je ta, která odpovídá třídě vozu a charakteru vaší jízdy. Ne vždy jsou nejlevnější pneu tou nejlevnější variantou, protože mohou mít i nižší kilometrový průběh (rychleji se sjíždí) Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás telefonicky, naši technici vám rádi poradí.

Pneumatiky z Číny

Pneumatiky z ČínyPneumatiky z Číny – podobné jako auta? Přečtěte si, na co přišli němečtí novináři z auto motor und sport při testování čínských pneumatik. Ve zkratce: nic nového pod sluncem… Jak uvedli němci, ceny pneumatik v testu, byli proti těm tradičním poloviční. A jak se předvedly?
Testu podrobili šest letních pneumatik s rozměru 195/65 R15. Tedy běžnou třídu.
První šok přichází už po 8 minutách a 22 sekundách testu – čínská pneumatika Linglong Radial600 se na zkušebním stroji pohybovala rychlostí 220Km/h, když boční plášť na více místech doslova explodoval. Je potřebné uvézt, že tato pneumatika není konstrukčně nastavená na tyto rychlosti (její rychlostní index je H -210Km/h), ale v praxi se mohou  vyskytnout jiné rizikové faktory – např. nízký tlak pneumatiky anebo její hmotnostní přetížení. Této pneumatice naprosto chyběli bezpečnostní rezervy, které např. Italské Pirelli splnilo s přehledem. To samé platilo pro pneumatiku Sonar SX-608 N.
Rychlostní test byl provedený na každé pneumatice podle zvyku automobilky Volkswagen. To znamená: nižší tlak (2,4 bar), tři stupně negativního sklonu kola, maximálně 220Km/h.
Pro pneumatiky indexu H – musí pneumatiky vydržet 20minut rychlost 210 Km/h.
 
 
Jaké byli jízdní vlastnosti.
V suchu se nevyskytli žádné nečekané případy. V zatáčkách se všechny čínské produkty projevili jako „pomalejší“, ale celkově se jim nedalo nic vyčítat. Omezení vykázali v otázce komfortu – a však co se týče valivého odporu, tak tyto levné pneumatiky vykázali k překvapení všech lepší výsledky než pneumatiky Pirelli.
 
 Když však byla vozovka vlhká, začali problémy. A dost velké. Tak např. Linglong, byli při brzdění z rychlosti 100Km/h vyhodnoceny jako nejlepší čínské pneumatiky – ale na zastavení potřebovali o 3,5 metru více než Pirellky.
 
Také v testu aquaplaningu italské pneumatiky jasně dominovali. Testy proběhli do hloubky vody 7mm, a při rychlosti 90Km/h. tady byl nejlepší čínský produkt Wanli S-1093, ale přesto všechny čínské pneumatiky v této oblasti dostali hodnocení „nedá se doporučit“.
 
 

 

 

 

 

pneumatiky prodej, Barum, Prodej pneu, pneumatiky Brarum, Zimní pneumatiky, letní pneumatiky, Danlop, Pneumatiky Dunlop, Goodyear, pneumatiky Goodyear

 

 
 


Před koupí si zvolte správný rozměr pro Váš vůz, použijte vyhledávač
Kategorie
Výrobce
Šířka
Profil
Průměr
Typ